Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE A GAZONULUI DIN PARCURI SI SPAȚIILE CIMITIRULUI MUN SIBIU -ADV1543255

Număr anunț
DA41043630
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA TOTAL INVEST S.R.L. (CUI 40683026)
Cod CPV
77313000-7 · Servicii de intretinere a parcurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
25.08.2026 10:06
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 2.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.