Ofertă acceptată Cumpărare directă

Taiat lemn foc pe dimensiuni

Număr anunț
DA41042318
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI (CUI 29197629)
Furnizor / câștigător
FORESTCOM SRL (CUI RO15463585)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
25.08.2026 08:48
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.