Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tensiometru mecanic Little Doctor LD 91, profesional, stetoscop inclus, dimensiune manseta M
- Număr anunț
- DA41061299
- Autoritate contractantă
- Unitatea Medico Sociala Bechet (CUI 15956508)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310 RON
- Valoare atribuită
- 310 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:34
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
310 RON
din 310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro