Ofertă acceptată
Cumpărare directă
2.3MM TAPERED ROUTER- Lama craniotom
- Număr anunț
- DA41059630
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- STRYKER ROMANIA SRL (CUI 12704530)
- Cod CPV
- 42113172-0 · Lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:54
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.940 RON
din 2.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro