Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare licenta software - Sesizări Succesorale pentru Comuna Tamadau Mare Judetul Calarasi

Număr anunț
DA41057844
Autoritate contractantă
Comuna Tamadau Mare (CUI 3966346)
Furnizor / câștigător
REGISTA DIGITAL S.A. (CUI 44681966)
Cod CPV
48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
26.08.2026 15:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.