Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de refacere șpaleți uși interioare din Căminul Studențesc nr. 5

Număr anunț
DA41057835
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
DRAMOS GROUP S.R.L. (CUI RO14510042)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.892,68 RON
Valoare atribuită
204.892,68 RON
Data publicării
26.08.2026 15:07
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.892,68 RON

din 204.892,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.