Ofertă acceptată Cumpărare directă

detergebti si solutii masina spalat vase

Număr anunț
DA41057616
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "A.T.Laurian"Botosani (CUI 3372629)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,34 RON
Valoare atribuită
602,34 RON
Data publicării
26.08.2026 14:53
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,34 RON

din 469,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.