Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie capitala instalatie incalzire la Baza Sportiva, Comuna Ciorogarla

Număr anunț
DA41055302
Autoritate contractantă
COMUNA CIOROGARLA (CUI 4532450)
Furnizor / câștigător
GIA INSTAL S.R.L. (CUI 48570910)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.066,12 RON
Valoare atribuită
32.066,12 RON
Data publicării
26.08.2026 12:45
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.066,12 RON

din 32.066,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.