Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII ARTISTICE ZILELE ORASULUI URICANI 2026
- Număr anunț
- DA41053953
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- PROARTRECORD S.R.L. (CUI 55185070)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare finală
- 80.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:35
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.