Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de depozitare arhiva

Număr anunț
DA41052027
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Suceava (CUI 4244032)
Furnizor / câștigător
ARHIVARUL SRL (CUI 29254619)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.095 RON
Valoare atribuită
7.095 RON
Data publicării
26.08.2026 10:00
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.095 RON

din 7.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.