Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extinctoare portabile
- Număr anunț
- DA41060861
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
- Furnizor / câștigător
- SIGFOC SERV SRL (CUI 9364013)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,28 RON
- Valoare atribuită
- 928,28 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:09
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,28 RON
din 928,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro