Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare, executare hidranti si montare fose septice

Număr anunț
DA41057651
Autoritate contractantă
Plopeni Industrial Parc S.A. (CUI RO15201924)
Furnizor / câștigător
WLADY INVEST DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 46618515)
Cod CPV
45343200-5 · Lucrari de instalare de dispozitive de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598.379,20 RON
Valoare atribuită
598.379,20 RON
Data publicării
26.08.2026 14:55
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598.379,20 RON

din 598.379,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.