Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICAT SI INCARCAT STINGATOR CU PULBERE TIP P6
- Număr anunț
- DA41055498
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PÎRSCOVENI (CUI 25288503)
- Furnizor / câștigător
- OLT STING SIMI SRL (CUI RO22369751)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.045 RON
- Valoare atribuită
- 1.045 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:55
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.045 RON
din 1.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro