Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse Profesionale

Număr anunț
DA41062248
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TIMISOARA (CUI 2483530)
Furnizor / câștigător
KRUGER BRENT AGENCY SRL (CUI RO8573240)
Cod CPV
33711200-9 · Produse de machiaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,82 RON
Valoare atribuită
781,82 RON
Data publicării
27.08.2026 11:23
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,82 RON

din 781,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.