Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE EUGENOL 10 ML
- Număr anunț
- DA41059605
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.566 RON
- Valoare atribuită
- 1.566 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:52
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.566 RON
din 1.566 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro