Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PUBLICITATE FESTIVAL NATIONAL CONCURS MINISTERU EDITIA a III-a

Număr anunț
DA41060444
Autoritate contractantă
Comuna Constantin Daicoviciu (Consiliul Local Constantin Daicoviciu) (CUI 3227718)
Furnizor / câștigător
POPOVICI MARCIUC MIRCEA DANUT PFA (CUI 29591363)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
27.08.2026 09:46
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.