Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicitate - „Regularizare parau Macicas si Rugi la Paltinis, comuna Paltinis, jud. Caras-Severin”.
- Număr anunț
- DA41060256
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- AD PRESS PUBLICITY S.R.L. (CUI 40247191)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,70 RON
- Valoare atribuită
- 115,70 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:36
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,70 RON
din 115,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro