Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla 240x130 galbena Tip C pentru inregistrare

Număr anunț
DA41060125
Autoritate contractantă
Comuna Ciceu Giurgesti (CUI 4512372)
Furnizor / câștigător
RMC SUPORT INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO15325477)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,60 RON
Valoare atribuită
578,60 RON
Data publicării
27.08.2026 09:28
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,60 RON

din 578,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.