Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manseta pentru Tournique DISP. 34X4, 1BLA, 1PRT, QUICK CONNECT/DISP. 44X4, 1BLA, 1PRT, QUICK CONNECT

Număr anunț
DA41059929
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
STRYKER ROMANIA SRL (CUI 12704530)
Cod CPV
35113480-7 · Mansete de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
27.08.2026 09:16
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.