Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare și montare obiecte propuse în programul Orașul ca sală de clasă 2025 Cetățuie

Număr anunț
DA41042330
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
KAUSTICK PRODUCTIE SRL (CUI RO16000996)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211.500 RON
Valoare atribuită
211.500 RON
Data publicării
25.08.2026 08:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211.500 RON

din 211.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.