Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun birou

Număr anunț
DA41058870
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV OXIGEN BUCURESTI (CUI 54858888)
Furnizor / câștigător
PRO COPY SRL (CUI RO22623743)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.780 RON
Valoare atribuită
5.780 RON
Data publicării
26.08.2026 17:41
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.780 RON

din 5.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.