Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cumparari directe Catalog electronic Achizitii initiate din catalogul electronic Notificari de atrib
- Număr anunț
- DA41061901
- Autoritate contractantă
- ŞCOALA GIMNAZIALĂ OBREJA (CUI 28972130)
- Furnizor / câștigător
- MIHOC TRANDAFIR CONS SRL (CUI RO31420004)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.560,49 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:06
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.560,49 RON
din 1.560,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro