Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunț/comunicat de presă. publicat pe portalul online ziarulunirea.ro.

Număr anunț
DA41061777
Autoritate contractantă
Comuna Albac (Consiliul local al Comunei Albac) (CUI 4562362)
Furnizor / câștigător
UNIREA PRES SRL (CUI RO1756666)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
27.08.2026 10:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.