Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii conformitate NIS2- securitatea cibernetica

Număr anunț
DA41058917
Autoritate contractantă
EURO APAVOL SA (CUI RO27778056)
Furnizor / câștigător
SECURENET SYSTEMS S.R.L. (CUI 52308446)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.700 RON
Valoare atribuită
68.700 RON
Data publicării
26.08.2026 18:48
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.700 RON

din 68.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.