Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Articole Materiale Sanitare

Număr anunț
DA41056624
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR FOCSANI SA (CUI RO27430581)
Furnizor / câștigător
ILCOS FERTOTAL SRL (CUI RO17975557)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,05 RON
Valoare atribuită
671,05 RON
Data publicării
26.08.2026 13:56
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,05 RON

din 671,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.