Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recuperator de caldura BSK, Zephyr Mini, ceramic, flux alternativ, 4 moduri functionare, 2 filtre G3

Număr anunț
DA41061894
Autoritate contractantă
Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
Furnizor / câștigător
ECOVENT DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO38647951)
Cod CPV
42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,80 RON
Valoare atribuită
743,80 RON
Data publicării
27.08.2026 11:06
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,80 RON

din 743,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.