Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAPATURA SANT APA
- Număr anunț
- DA41059070
- Autoritate contractantă
- Comuna Tritenii de Jos (Consiliul Local al comunei Tritenii de Jos Jud Cluj) (CUI 4426263)
- Furnizor / câștigător
- CATYAS TUR SRL (CUI 35843902)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.650 RON
- Valoare atribuită
- 4.650 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 07:36
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.650 RON
din 4.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro