Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii informatice.
- Număr anunț
- DA41061345
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERS GROUP SRL (CUI RO17453839)
- Cod CPV
- 72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.053 RON
- Valoare atribuită
- 1.053 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:36
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.053 RON
din 1.053 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro