Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparatii a automobilelor SB 15 EVW
- Număr anunț
- DA41056374
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
- Furnizor / câștigător
- EMILIAN SRL (CUI RO3351243)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.921,92 RON
- Valoare atribuită
- 3.921,92 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:44
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.921,92 RON
din 3.921,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro