Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si întreținere pentru autoturismul marca DACIA DUSTER – GR-03-CJG

Număr anunț
DA41054998
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.979,21 RON
Valoare atribuită
4.979,21 RON
Data publicării
26.08.2026 12:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.979,21 RON

din 4.979,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.