Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere

Număr anunț
DA41051546
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 6 (CUI 4038644)
Furnizor / câștigător
NERA MURESAN SECURITY SRL (CUI RO249720)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.839 RON
Valoare atribuită
3.839 RON
Data publicării
26.08.2026 09:33
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.839 RON

din 3.839 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.