Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de terasament si curatare teren din vecinatatea Cimitirului orasenesc, Bd. N.Iorga nr.6
- Număr anunț
- DA41062017
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- TOMINA CONT SRL (CUI RO7539550)
- Cod CPV
- 45111200-0 · Lucrari de pregatire si de degajare a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.206,95 RON
- Valoare atribuită
- 140.206,95 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:12
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140.206,95 RON
din 140.206,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro