Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de topografie

Număr anunț
DA41059597
Autoritate contractantă
COMUNA TOTESTI (PRIMARIA) (CUI 4633307)
Furnizor / câștigător
ONETEAM CAD S.R.L. (CUI 39236733)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.800 RON
Valoare atribuită
23.800 RON
Data publicării
27.08.2026 08:52
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.800 RON

din 23.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.