Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare deseuri menajere - luna septembrie cnf. ref. nr. 7402 Tehnic

Număr anunț
DA41058771
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI RO24342060)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.720 RON
Valoare atribuită
27.720 RON
Data publicării
26.08.2026 16:42
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.720 RON

din 27.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.