Ofertă refuzată Cumpărare directă

Transport persoane cu microbuz de 50 locuri ruta Nimigea - Carei si retur

Număr anunț
DA41059182
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NIMIGEA DE JOS (CUI 29457486)
Furnizor / câștigător
MILUTU S.R.L. (CUI RO21636281)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.750 RON
Valoare finală
18.750 RON
Data publicării
27.08.2026 08:10
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.