Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii profesionale Foto - Zilele Comunei Moldovenesti

Număr anunț
DA41056168
Autoritate contractantă
COMUNA MOLDOVENESTI (CUI 4426239)
Furnizor / câștigător
ZAGONI CSABA-ATTILA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 47862355)
Cod CPV
79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
26.08.2026 13:31
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.