Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie centrale termice si sistem de incalzire Camin Salistea 2026
- Număr anunț
- DA41060987
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALISTEA (CUI 4562001)
- Furnizor / câștigător
- ALYSERV INSTAL S.R.L. (CUI 41899223)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.216 RON
- Valoare atribuită
- 3.216 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:17
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.216 RON
din 3.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro