Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare Festivalul Copiilor și Tinerilor din Cristian 2026 – Ediția I

Număr anunț
DA41059695
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
ROZLAND INSPIRE S.R.L. (CUI 49500530)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.620 RON
Valoare atribuită
27.620 RON
Data publicării
27.08.2026 08:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.620 RON

din 27.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.