Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Servicii de dezinfectie (igienizare) incaperi, servicii de deratizare si de dezinsectie

Număr anunț
DA41061937
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 (CUI 19082079)
Furnizor / câștigător
CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
27.08.2026 11:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.