Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 36,4% sub estimat

Servicii pentru organizarea unei Scoli de Vara in Romania

Număr anunț
SCNA1136456
Autoritate contractantă
Secretariatul National Roman al Retelei Universitatilor de la Marea Neagra (CUI 16717916)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.359,67 RON
Valoare atribuită
31.405 RON 36,4% sub estimat
Data anunțului
27.08.2026 16:10
Anunț de participare
SCN1177926

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Clarificări & decizii (2)

  • 04.08.2026 09:02
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Ca urmare a solicitarii primite regasiti formulare in format editabil conform raspuns consolidat nr 102/03.08.2026.
    Clarificare nr 2-formulare editabile
  • 29.07.2026 11:00
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    În urma verificării documentației de atribuire, s-a constatat existența unei erori materiale de redactare în Caietul de sarcini, referitoare la durata serviciului de închiriere a sălii de conferință. Întrucât programul activităților include o deplasare în localitatea Jurilovca într-una dintre zile, durata corectă a serviciului de închiriere a sălii de conferință este de 4 zile, și nu de 5 zile, cum s-a menționat în mod eronat în documentația publicată.
    Clarificare nr. 1 – Corectare eroare materială în Caietul de sarcini.

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

31.405 RON

din 49.359,67 RON estimat 36,4%

Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 17.954,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.