Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TRANSPORT STADION RAPID - SLATINA SI RETUR HANDBAL FEMININ SENIOARE 06-07.09

Număr anunț
DA41062915
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
Furnizor / câștigător
TOTPOL TRANS SRL (CUI RO15206115)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
27.08.2026 12:01
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.