Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet electrice (Sig.aut.PL6-63A,32A , etc.)

Număr anunț
DA41061533
Autoritate contractantă
COMUNA CASCIOARELE (CONSILIUL LOCAL CASCIOARELE) (CUI 3796802)
Furnizor / câștigător
ELECTRA SRL (CUI RO1919925)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,70 RON
Valoare atribuită
584,70 RON
Data publicării
27.08.2026 10:47
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,70 RON

din 584,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.