Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de verificare tahograf digital microbuzul Opel Movano - Cibro VN 07 NSX

Număr anunț
DA41058579
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
CRISTALGIM TEHNIC SRL (CUI RO31336290)
Cod CPV
50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,01 RON
Valoare atribuită
438,01 RON
Data publicării
26.08.2026 16:08
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,01 RON

din 438,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.