Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ridicare la cotă cămine și capace canalizare și asfaltare stații autobuz și refugii com. Praid

Număr anunț
DA41056061
Autoritate contractantă
Comuna Praid (Consiliul Local Praid) (CUI 4368103)
Furnizor / câștigător
ING SERVICE SRL (CUI RO18687226)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282.585,22 RON
Valoare atribuită
282.585,22 RON
Data publicării
26.08.2026 13:25
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282.585,22 RON

din 282.585,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.