Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curatare cosuri fum si C.T.
- Număr anunț
- DA41063928
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COZMESTI (CUI 17169471)
- Furnizor / câștigător
- HORNAR IAŞI SRL (CUI 35420074)
- Cod CPV
- 90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:04
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.600 RON
din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro