Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA41061851
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
EDULEVEL TR S.R.L. (CUI RO32021257)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.784,82 RON
Valoare atribuită
2.784,82 RON
Data publicării
27.08.2026 11:03
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.784,82 RON

din 2.784,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.