Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RK LOC DE JOACA SAT RACOVITA, ZONA TRANSFORMATOR, Or MIOVENI, JUD.ARGES - serv dirig de santier
- Număr anunț
- DA41060732
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
- Furnizor / câștigător
- EGETIC TOP ACTIV SRL (CUI 35427773)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:03
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.900 RON
din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro