Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Membrane filters Nylon, 0,45 µm, Ø: 13 mm 100 buc/pac
- Număr anunț
- DA41057722
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583,23 RON
- Valoare atribuită
- 583,23 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 15:00
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
583,23 RON
din 583,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro