Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. eval. imobil-teren in vederea vanzarii/inchirierii cf. doc. fund. nr. 9707/21.08.2026 rev. 3

Număr anunț
DA41055899
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
SERB CONSTANTIN OVIDIU (CUI 26042557)
Cod CPV
71315200-1 · Servicii de consultanta in domeniul imobiliar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
26.08.2026 13:16
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.