Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE TRACTOR DEUTZ-FAHR 5105

Număr anunț
DA41061599
Autoritate contractantă
COMUNA POCHIDIA (CUI 16396425)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI RO11946536)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,24 RON
Valoare atribuită
581,24 RON
Data publicării
27.08.2026 10:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,24 RON

din 581,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.